Kategorie: Kontaktní čočky

Kosmetické tónovací čočky

Slyšeli jste už o kosmetických tónovacích čočkách? Víte jaké mají vlastnosti, jak se používají a jaké jsou jejich schopnosti?

Výhoda tónovacích čoček spočívá v tom, že se prodávají v různých barevných odstínech a provedeních. Díky tónovacím kontaktním čočkám si můžete vybrat takovou barvu očí, jaká se vám nejvíc líbí. Již nemusíte závidět ženám s nádhernými modrýma či zelenýma očima, i vy si můžete dopřát přesně stejná a aniž byste si poškodili zdraví svých očí.

Sníte o modrozelených očích? Kdo by o nich nesnil, vždyť představují kombinaci ocoánově modré a nádherné zelené barvy. Výsledek při nošení kontaktních čoček je naprosto přirozený, jen málokdo si všimne, že to není přirozená barva vašeho oka. Vy se budete cítit sebejistě, příjemně a budete velmi přitažlivá. Jediný problém tónovacích čoček je ten, že nejsou určeny pro každého. Zelenomodré oči touží mít zejména hnědo oke slečny a ženy. Pro tyto ženy však modrozelené čočky nejsou určeny. Hnědo okym ženám jsou určeny tónovací čočky v odstínech Sea Green (mořská zelená), zda Evergreen (vždy zelené).

Pokud však začnete čočky nosit, může se stát, že Vám občas zčervená oči. V tom případě můžete použít oční kapky, které zarudnutí očí zmírní a po pár dnech zarudnutí zmizí. Pro oči představují čočky něco nového, proto bývá zarudnutí běžnou reakcí.

Vydáno: 17.10.2010 | 
Přečteno: 3468x | 
 | Hodnocení:Komentáře jsou automaticky uzavřeny 720 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové články

Naši partneři

Rubriky článků