Kategorie: Korekce očních vad

Jak probíhá laserová operace očí

Jak probíhá laserová operace očíMnoho lidí odrazuje od laserové operace strach z neznáma a také obavy z bolestivého zákroku. My Vás však díky více než 30 000 pacientům můžeme těchto předsudků zbavit. A stejně jednoduše Vás zbavíme i dioptrických brýlí.

Už dávno neplatí, že ten koho trápí oční vady, se musí spokojit pouze s nošením brýlí nebo kontaktních čoček. Moderní technologie nabízejí několik možností, jak dioptrické vady korigovat a odstranit. A právě toto nabízíme na oční klinice Oftum v Praze našim pacientům.

Průběh operace

Jako první musí zájemce o operaci očí absolvovat předoperační vyšetření, na kterém se určí, zda je vhodným adeptem na laserovou operaci oka. Při tomto vyšetření vytvoříme dokonalý 3D obraz oka pacienta, díky němuž víme určit ten nejefektivnější postup laserového zákroku.

Zákrok následně probíhá v lokální anestezii, díky které pacient necítí ani náznak bolesti. Samotná práce laseru při metodě Relex Smile trvá jen 26 sekund, což je ve světě laserových technologií dosud nejkratší doba zákroku.

Po operaci

Doba rekonvalescence po laserovém zákroku je opravdu velmi krátká. Hned druhý den po operaci můžete normálně fungovat a zařadit se do běžného života. Sportovní aktivity a pobyt ve vodě byste ale měli odsunout alespoň o pár týdnů.

Na urychlení správného hojení očí od nás navíc dostanete speciální oční kapky, které minimalizují pravděpodobnost slzení nebo naopak pocit suchých očí.

Pokud se chcete dozvědět něco více o samotném zákroku nebo předoperačním vyšetření, můžete nás kdykoliv kontaktovat pomocí kontaktního formuláře. Rádi zodpovíme Vaše otázky a představíme Vám svět s dokonalým zrakem.

Vydáno: 17.10.2018 | 
Přečteno: 90x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové články

Naši partneři

Rubriky článků