Kategorie: Zajímavosti

Slevomat.cz - Laserová operace očí na oční klinice Cornea - Bratislava

Slevomat.cz - Laserová operace očí na oční klinice Cornea - BratislavaExcimerovým laserem metodou Non Touch anebo LASEK. Řeší krátkozrakost, astigmatismus a dalekozrakost. Dopřejte si profesionální operaci. 4 kontroly zdarma + brýle Ray-Ban zdarma.

Poplatek za předoperační vyšetření je 45 € a není v ceně voucheru. V případě, že vstupní vyšetření prokáže nevhodnost operace, bude klientovi vrácena plná částka za voucher.

Jak to probíhá před zákrokem?

Před operací absolvujete předoperační vyšetření, které prokáže vhodnost zákroku.

Na operační zákrok jsou nejvhodnější krátkozrací pacienti do –10,0 dioptrií, dalekozrací do +4,0 dioptrií. Laserem ALCON lze operovat i mínusový astigmatismus.


LASEK

Při technice LASEK se uvolní vrstva rohovky, který se shrne a excimerovým laserem se odstraní potřebná část stromatu rohovky. Lamela epitelu se pak přiloží na původní místo a nasadí se kontaktní čočka, která se v oku ponechá 3–4 dny.

Non Touch

Druhou z možností je bezkontaktní metoda „Non touch“ – bez dotyku, bez bolesti a s velmi rychlou rekonvalescencí. Jde o nejméně invazivní povrchovou metodu, která probíhá ve dvou několikavteřinových fázích.

Nejprve se pomocí laseru s vysokou přesností a pravidelností odstraní povrchová vrstva rohovky (epitel), následně laser upraví její zakřivení.

Po skončení se rohovka opláchne chlazeným roztokem, aplikují se kapky a kontaktní čočka. Ta se ponechá 4–5 dní.

Zdroj informací: www.slevomat.cz/sleva/75759-laserova-operace-obou-ociKomentáře jsou automaticky uzavřeny 720 dnů po vydání článku.
Vydáno: 21.1.2013 | 
Přečteno: 8603x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, Miluju slevomat odpovědět
avatar
Díky Slevomatu jsem podstoupil tuto super operaci co mi usnadnila život se super Slevou. Ušetřené peníze jsem pak použil na super oslavu - díky (http://www.slevove-info.cz/)
, Zkušenost s RELEXSMILE odpovědět
avatar
Ahoj,

po 10 měsících uvažováním jsem se rozhodl podstoupit zákrok RELEX SMILE. Vše dobře dopadlo. Jsem toho plný, tak jsem se rozhodl své zkušenosti sepsat na http://relexsmile.wordpress.com. Snad to někomu pomůže v rozhodování !
Mějte se fajn. Janek
, Kupony odpovědět
avatar
Mimo slevomat jde najít slevy i na http://slevovykupon.net/coupon-category/kategorie/zdravi-a-krasa/pece-o-zrak/
, - odpovědět
avatar
DÍKI ZA ČLÁNEK ASY PŮDU NA OPERACY

Nové články

Naši partneři

Rubriky článků