Hodnocení a reference - Lexum - Praha

Datum vloženíJméno čtenářeHodnocení čtenářeHodnocení
1.4.2016 Jaroslava Rácová

Dobrý den, v lednu t.r. jsem pods... [více]Dobrý den, v lednu t.r. jsem podstoupila výměnu čoček na oční klinice Lexum v Praze. Velmi jsem se zákroku obávala, zvlášť poté, když na obdobném soukromém pracovišti mi tento úkon odmítli provést nejméně pro 4 oční vady ( např.glaukom), které byly pro tento zákrok rizikové. Za životní štěstí považuji, že jsem se dostala do rukou prim. MUDr. Fučíka a jestli se o někom dá říci, že má zlaté ruce, pak je to právě on. Rozhodl se aplikovat mi multifokální čočky a dnes vidím bezvadně bez jakékoliv další korekce a po letech si nemusím kapat žádné oční kapky. Vše proběhlo rychle, bez bolesti, bez jakýchkoliv komplikací. Jsem mu velice, velice vděčná a jemu i celému týmu mnohokrát děkuji. Jaroslava Rácová

30.10.2015 Eva

Zákrok dopadl špatně a jsem napr... [více]Zákrok dopadl špatně a jsem naprosto zoufalá! Můj problém neumí vysvětlit, prý je to zřejmě širokou zornicí, ale žádné takové riziko při široké zornici, které já teď prožívám, mi předem nesdělili! Vidím ostře pouze ve středu zorného pole, po stranách vidím hrozně rozmazaně, obraz se mi tříští.

9.7.2015 Zuzana

Bohužel nemám dobrou zkušenost. ... [více]Bohužel nemám dobrou zkušenost. Nejen že část personálu byla neochotná, nepříjemná a odmítala sdělit jakékoliv bližší informace, ale po laserové operaci 1.oka (femtolasik) a druhého oka (PRK)nedostal přítel žádné operační protokoly ani lékařské zprávy. Komplikace měl ještě 7 dní a podstoupil několik kontrol, také bez lékařských zpráv. Dostal pouze ústní pokyny a informace. Když jsme si dokumentaci vyžádali odmítli nám ji osobně předat ačkoliv na to máme ze zákona nárok. Slíbili že dokumenty pošlou ale zatím nic. Až po výhružce zákonem nám jednu zprávu dali... to je zatím vše.... Chybí mi tam ten osobitý přístup a nadstandartní péče jak klinika všude inzeruje. Rozhodně nedoporučuji!!!!!

22.6.2013 Zuzka

Skvělé, mamku v březnu odoperova... [více]Skvělé, mamku v březnu odoperovali - šedý zákal a vidí jako ostříž. Moc děkujeme.

28.5.2013 Víťa

super přístup a špičkoví odbor... [více]super přístup a špičkoví odborníci

Přidat Vaše hodnocení

Nové články

Naši partneři

Rubriky článků