Korekce očních vad brýlemi | OčníVady.cz

Korekce očních vad brýlemi

bryle

Dioptrické refrakční oční vady (krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus) se nejčastěji korigují brýlemi. Hlavní výhoda brýlí je jejich jednoduchost, dostupnost, modelová varabilita a v neposlední řadě příznivá pořizovací cena. Nesmíme zapomínat také na to, že v dnešním světě jsou brýle považovány za módní doplněk.

Dioptrické brýle dnes představují významnou část vaší image. V dnešní době dokonce brýle představují nepřehlédnutelný módní doplněk. (Ne)správným výběrem dioptrických brýlí můžete do značné míry ovlivnit vaše vystupování a to ať už pozitivní, nebo negativní. Proto byste výběru dioptrických brýlí měli věnovat opravdovou pozornost.

V současnosti jsou dioptrické brýle nejpoužívanější korekční pomůckou, která určitým způsobem má vliv na zlepšení vidění. Kromě klasických dioptrických brýlí a slunečních brýlí známe i brýle ochranné, či brýle lupové. Sportovní brýle se také s oblibou využívají při realizování mnoha sportů.Naše rady - jak vybrat dioprtické brýle?

Sestavili jsme pro vás několik základních rad pro správný výběr dioptrických brýlí:

Jak se o brýle správně starat?

Aby Vaše brýle vydržely v dobrém stavu co nejdéle, připravili jsme pro Vás několik základních rad, které prodlouží jejich životnost.

VIDEO: Brýle jako životní styl

 

Zdroj obrázku: Freeimages.com

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové články

Naši partneři

Rubriky článků