Hodnocení a reference - Lexum - Praha

Datum vloženíJméno čtenářeHodnocení čtenářeHodnocení
12.3.2023 Libor Slavík

V roce 2010 mi na oční klinice LE... [více]V roce 2010 mi na oční klinice LEXUM skvělá paní doktorka Baráková operovala pravé oko kvůli kombinované vadě: presbyopie + astigmatismus. Po operaci pouze několik kontrol a vše je OK. Po 13ti letech vidím na pravé oko skvěle. Dodatečně paní doktorce ještě jednou děkuji. V roce 2020 opět na oční klinice LEXUM, tentokrát levé oko: pouze presbyopie. Mojí ošetřující lékařkou byla Alena Holubová. Po operaci celkem 19x návštěva oční kliniky a na levém oku mi zůstala drobná dioptrická vada - NOT OK. V tomto případě není moc zač děkovat.

7.10.2022 Radana Stojovičová

Vážená paní doktorko Flemrová,... [více]Vážená paní doktorko Flemrová, chtěla bych Vám ještě jednou vyjádřit obrovské poděkování za skvělou a fantastickou operaci mých "zlobivých šilhajících očí." V devíti letech mi přestal plnit funkci oční sval a tím pádem mi začalo ujíždět oko. Nemohla jsem podstoupit žádný operační zákrok ani v dětství a ani v dospělosti z důvodu dvojitého vidění, které by mohlo nastat po klasické operaci. Až v pozdějším věku jsem se dozvěděla, že se už i u nás provádí operace šilhání unikátní metodou nastavitelných stehů a že Vy jste jediná lékařka v České republice, která touto metodou operuje. Děkuji Vám za vstřícnost, laskavost, slova povzbuzení a podpory, za Váš úžasný profesionální přístup a péči, se kterou jste se mi věnovala, za ochotu, kdy jste mi vysvětlila vše potřebné ohledně zákroku. Díky Vám mám opět nádherné oči!!! Je to nepopsatelný pocit!!! Při pohledu do zrcadla si vždycky řeknu: paní doktorko, patří Vám obrovský dík!!! S pozdravem a přáním všeho dobrého Radana Stojovičová

27.11.2021 Vladislav Hamouz

Oční lékařka mne poslala na tut... [více]Oční lékařka mne poslala na tuto kliniku na vyšetření očí přístroji, které jsem podstoupil 26.11.2021. První, co jsem musel udělat, bylo zaplatit Kč 1000. Nikdo mi nevysvětlil, co mne čeká, nikdo mne neupozornil na rizika spojená s tímto vyšetřením. Po vyšetření jsem odcházel poloslepý. 30 hodin po vyšetření jsem volal na kliniku, protože mám zvětšené zorničky, tlak a bolesti v obou očích. Na druhý pokus jsem dostal na telefon lékaře, který mi pouze řekl, že mé potíže jsou normální. Nyní si pouze přeji, aby nedošlo po tomto vyšetření k trvalému poškození mých očí.

1.4.2016 Jaroslava Rácová

Dobrý den, v lednu t.r. jsem pods... [více]Dobrý den, v lednu t.r. jsem podstoupila výměnu čoček na oční klinice Lexum v Praze. Velmi jsem se zákroku obávala, zvlášť poté, když na obdobném soukromém pracovišti mi tento úkon odmítli provést nejméně pro 4 oční vady ( např.glaukom), které byly pro tento zákrok rizikové. Za životní štěstí považuji, že jsem se dostala do rukou prim. MUDr. Fučíka a jestli se o někom dá říci, že má zlaté ruce, pak je to právě on. Rozhodl se aplikovat mi multifokální čočky a dnes vidím bezvadně bez jakékoliv další korekce a po letech si nemusím kapat žádné oční kapky. Vše proběhlo rychle, bez bolesti, bez jakýchkoliv komplikací. Jsem mu velice, velice vděčná a jemu i celému týmu mnohokrát děkuji. Jaroslava Rácová

30.10.2015 Eva

Zákrok dopadl špatně a jsem napr... [více]Zákrok dopadl špatně a jsem naprosto zoufalá! Můj problém neumí vysvětlit, prý je to zřejmě širokou zornicí, ale žádné takové riziko při široké zornici, které já teď prožívám, mi předem nesdělili! Vidím ostře pouze ve středu zorného pole, po stranách vidím hrozně rozmazaně, obraz se mi tříští.

9.7.2015 Zuzana

Bohužel nemám dobrou zkušenost. ... [více]Bohužel nemám dobrou zkušenost. Nejen že část personálu byla neochotná, nepříjemná a odmítala sdělit jakékoliv bližší informace, ale po laserové operaci 1.oka (femtolasik) a druhého oka (PRK)nedostal přítel žádné operační protokoly ani lékařské zprávy. Komplikace měl ještě 7 dní a podstoupil několik kontrol, také bez lékařských zpráv. Dostal pouze ústní pokyny a informace. Když jsme si dokumentaci vyžádali odmítli nám ji osobně předat ačkoliv na to máme ze zákona nárok. Slíbili že dokumenty pošlou ale zatím nic. Až po výhružce zákonem nám jednu zprávu dali... to je zatím vše.... Chybí mi tam ten osobitý přístup a nadstandartní péče jak klinika všude inzeruje. Rozhodně nedoporučuji!!!!!

22.6.2013 Zuzka

Skvělé, mamku v březnu odoperova... [více]Skvělé, mamku v březnu odoperovali - šedý zákal a vidí jako ostříž. Moc děkujeme.

28.5.2013 Víťa

super přístup a špičkoví odbor... [více]super přístup a špičkoví odborníci

Přidat Vaše hodnocení

Nové články

Naši partneři

Rubriky článků